plaża

Kto myśli o wczasach w Rewalu, o wynajęciu pokoju w Rewalu, powinien pomyśleć już na wiosnę. W sezonie, nie dość, że brak wolnych pokoi w Rewalu, to ceny noclegów w Rewalu są zbyt wysokie. Tak się dzieje, bo Rewal ostatnio stał się modna nadmorska miejscowością do której przyjeżdżają  turyści nie tylko z Polski, ale i zza granicy.  Na deptaku słyszy się rozmowy w różnych językach, z przewagą niemieckiego. Jest to uzasadnione, bo Rewal do II wojny światowej był pod  pruską administracja. Dlaczego warto spędzać wczasy w Rewalu?  Zachęca do tego dość dobrze rozbudowana baza noclegowa, właściwie zawsze można znaleźć jakiś nocleg w Rewalu. Jest tu dużo pól namiotowych, campingów, pól biwakowych oraz mnóstwo pensjonatów i innych domów, w których można wynająć pokoje w Rewalu.

Po drugie za wynajęciem noclegów w Rewalu przemawia jego wspaniale położenie i bardzo zdrowy mikroklimat. A ponad to za wynajęciem noclegów w Rewalu przemawia ciekawa okolica i wiele interesujących imprez, które się właśnie tu odbywają. Na plaży można zobaczyć barwne kutry wspaniale komponują się na tle złocistego piasku i bezkresu morskiego horyzontu.  Widok ten niezmiennie zachwyca wczasowiczów, którzy wynajęli sobie noclegi w Rewalu. Wczasowicze wynajmują pokoje w Rewalu blisko plaży, by  móc  wykonywać pamiątkowe zdjęcia morza o każdej porze dnia.  Widok rybaków wyciągających sieci z nocnych połowów, to niezapomniane przeżycie.

Od rewalskich rybaków można kupić świeżo złowioną rybę, by usmażyć ją potem na patelni lub grillu i zjeść ze smakiem, popijając kuflem pienistego piwa. Noclegi w Rewalu można znaleźć  nie tylko w kilku rewalskich hotelach.  Pokoje w Rewalu oferują  też pięknie położone pensjonaty.  Do dyspozycji wczasowiczów, którzy mogą zarezerwować noclegi w Rewalu jest także olbrzymi camping, malowniczo położony tuż na klifowym brzegu. Są również małe pola namiotowe.  W miejscach, gdzie rezerwujemy pokoje w Rewalu można zamówić całodzienne wyżywienie, pensjonaty zapewniają wręcz domową kuchnię.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *